آبی آلمان قضاوت فوتبال اروگوئه آرژانتین

آبی: آلمان قضاوت فوتبال اروگوئه آرژانتین جام جهانی آرژانتین تکنولوژی جام جهانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جدال کشور عزیزمان ایران و روسیه در دور دوم، یک افسانه واقعی است/ مدال قهرمانی

به گزارش ایلنا، امیر عابدزاده در گفت و گو با یکی از رسانه های روسی راجع به نخستین بازی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گروه B جام جهانی 2018 روسیه برابر مر

جدال کشور عزیزمان ایران و روسیه در دور دوم، یک افسانه واقعی است/ مدال قهرمانی

عابدزاده: جدال کشور عزیزمان ایران و روسیه در دور دوم، یک افسانه واقعی است/ مدال قهرمانی جام جهانی جهت آزمون و عزت اللهی!

عبارات مهم : ایران

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان راجع به جام جهانی روسیه صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، امیر عابدزاده در گفت و گو با یکی از رسانه های روسی راجع به نخستین بازی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گروه B جام جهانی 2018 روسیه برابر مراکش در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ اظهار داشت: وقت زیادی تا بازی با مراکش باقی نمانده هست. هر چند هوا دچار تنش شده است و هیجان کمی وجود دارد، ولی هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تحت فشار نیستند.

او ادامه داد: بازی در ورزشگاه فوق العاده سن پترزبورگ برگزار می شود و به بازیکنان هیجانی جهت حرکت رو به جلو می دهد. ما گام به گام آماده بازی با مراکش می شویم و نتیجه آن با توجه به شرایط مختلفی که داریم، جهت ما بسیار آینده ساز هست. ما تلاش می کنیم عالی ترین نمایش خود را ارائه کنیم و پیروز شویم. این پیروزی ایمان به آینده و شانس افزایش به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه را به ما می دهد.

جدال کشور عزیزمان ایران و روسیه در دور دوم، یک افسانه واقعی است/ مدال قهرمانی

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: احتمال رویارویی تیم های ملی روسیه و کشور عزیزمان ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 بسیار کم هست، ولی به نظرم می تواند یک افسانه واقعی و دکوراسیون مسابقه ها باشد. روسیه دارای تیم خوبی است که دروازه بانی چون ایگور آکینفیف دارد، ولی ما هم بازیکنان خوبی در اختیار داریم که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده اند. بنابراین رویارویی روسیه و کشور عزیزمان ایران می تواند خوب باشد و جهت برنده بازی باعث حس دلپذیری دیگری در جام جهانی 2018 می شود. البته آینده نگری نمی کنم. بیاییم منتظر نخستین بازی باشیم و بعد از آن می توانیم رؤیاپردازی کنیم.

عابدزاده در خاتمه با دو ملی پوش ایرانی شاغل در لیگ برتر روسیه شوخی کرد و گفت: پیش از سفر به روسیه با سردار آزمون و سعید عزت اللهی صحبت کردم. آنها به من گفتند هنگامی که که هوا در روسیه به 10- درجه می رسید باید فوتبال بازی می کردند. من دلیری آنها را تحسین می کنم. به همین خاطر مدال قهرمانی جام جهانی را می توانیم به آزمون و عزت اللهی تقدیم کنیم.

به گزارش ایلنا، امیر عابدزاده در گفت و گو با یکی از رسانه های روسی راجع به نخستین بازی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گروه B جام جهانی 2018 روسیه برابر مر

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | مراکش | ایرانی | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | دروازه بان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog